024-017 Expositie Roelien Everts in gemeentehuis Neder-Betuwe

Bloeiende magnolia, rozen, klap- en stokrozen in de hal van het gemeentehuis Neder-Betuwe. Roelien Everts uit Kesteren schilderde ze met olie-, acryl- en aquarelverf. Haar werk is te zien tot 22 april 2024 tijdens de openingstijden van het gemeentehuis.

Wethouder Herma van Dijkhuizen: “Het werk van Roelien zag ik eerder in Ons Dorpshuis. Ik ben onder de indruk van haar veelzijdigheid in de onderwerpen die zij schildert.”

Roelien vond op school tekenen één van de leukste vakken. Later volgde zij diverse cursussen, onder meer bij Coby den Haan in Opheusden, Janette van Viegen in Elst en bij Kunstwerkroep Beneden-Leeuwen. Op dit moment volgt zij schilderlessen in Ons Dorpshuis Kesteren.
Zij exposeerde al vaker. Favoriete thema’s zijn bloemen, landschappen, dieren en portretten van mensen. Soms schildert zij ook in opdracht.