Beeldvormende avond, donderdag 11 september 2025, 19.30 uur

Beeldvormende avond, donderdag 11 september 2025, 19.30 uur

Voorzittershamer en waterkaraf

Op de agenda staan onder meer de volgende onderwerpen ter voorbereiding op besluitvorming in de raad op een later moment:

  • Bestemmingsplan ‘Kesteren, Hoofdstraat 70’
    Op de locatie van een voormalig tuincentrum aan de Hoofdstraat 70 in Kesteren wil een initiatiefnemer achttien woningen bouwen. Tijdens de inzagetermijn zijn drie zienswijzen ingediend, waarvan er één is ingetrokken na een overeenkomst en de andere twee zijn behandeld in de zienswijzennota.
    Het terrein ligt momenteel braak en grenst aan bestaande woningen, de wijk Casterhoven en de toekomstige uitbreiding van school Pantarijn.Het plan voorziet in zeven woningen aan de Hoofdstraat en elf rijwoningen aan een nieuw woonhof, bereikbaar via een nieuwe inrit. Omdat deze ontwikkeling niet past binnen het huidige omgevingsplan, is er een nieuw plan opgesteld. Wilt u alle stukken inzien die bij dit onderwerp horen? Dat kan hier op de pagina van de raad.
     
  • Raadsspreekuur
  • Renovatieschema sportvelden 2026-2029
  • Structurele financiering portefeuillehoudersoverleg Ruimte Rivierenland
  • Eindonderzoek kostenverdeelsystematiek Veiligheidsregio Gelderland-Zuid
  • Informatie delen uit gemeenschappelijke regelingen
  • Rekenkameronderzoek ‘Arbeidsmigranten, ook onze zorg?!’

Belangstellenden zijn welkom op de publieke tribune in de Raadzaal van het gemeentehuis. Kijk hier op de pagina van de raad voor de achterliggende stukken en de livestream.