Historisch overzicht raadsleden

Onderstaand overzicht bevat een lijst van alle raadsleden in de geschiedenis van de gemeente Neder-Betuwe sinds het ontstaan van de gemeente per 1 januari 2002.

  • De heer N. van Andel (VVD) - 26 april 2018 tot heden
  • De heer E.P. Arends (SGP) - 9 juni 2016 tot heden
  • Mevrouw G.R.F. Berends-Jansen (GB) - 27 maart 2014 tot heden
  • De heer P. van de Bovenkamp (SGP) - 1 januari 2002 tot juni 2002
  • De heer E.C.A. de Bruine (GB) - 29 maart 2018 tot heden
  • De heer H.J. Catsburg (SGP) - 16 maart 2006 tot 29 januari 2009
  • De heer J.W. Crum (SGP) - 8 april 2010 tot 26 maart 2014
  • De heer L. van den Dikkenberg (SGP) - 1 juli 2004 tot 15 maart 2006
  • De heer H. Dorenbos (VVD, na 8 maart 2012 LNB) - 11 maart 2010 tot 15 december 2004
  • Mevrouw W.G. van Dorland-Tijssen (GB) - 1 januari 2002 tot 15 maart 2006
  • Mevrouw W.E.A. van Dijkhuizen (CDA) - 7 februari 2013 tot 26 april 2018
  • De heer J. Eerbeek (SGP) - 27 maart 2014 tot heden
  • Mevrouw G.E. Eikelenboom-Hoekstra (VVD) - 1 januari 2002 tot 15 maart 2006
  • Mevrouw M.E. Elzing-Platzer (PvdA) - 27 maart 2014 tot 28 maart 2018
  • De heer P.A.C. van Essen (VVD - 29 maart 2018 tot heden
  • De heer T. Geluk (VVD) - 16 maart 2006 tot 10 maart 2010
  • De heer H. Gerritsen (CDA) - 13 april 2006 tot 15 mei 2014
  • De heer T.A.J. Geurts (PvdA) - 1 januari 2002 tot 10 maart 2010
  • De heer J. Groen (VVD) - 1 januari 2002 tot 15 maart 2006
  • Mevrouw M.K. Gunther-van Eck (GB) - 3 februari 2005 tot 26 maart 2014 en 30 oktober 2014 tot heden
  • Mevrouw A.E.M. den Hartog (PvdA) - 11 maart 2010 tot 2 juli 2018
  • De heer G.V. den Hartog (SGP) - 14 november 2002 tot 15 maart 2006
  • De heer H.G.W.A. den Hartog (PvdA) - 1 januari 2002 tot 15 maart 2006
  • De heer W.D.J. den Hartog  (CDA) - 15 mei 2014 tot 18 december 2015
  • De heer C. van Hattum (CU) - 27 maart 2014 tot heden
  • De heer C.M. Hommersom (CDA) - 29 maart 2018 tot heden
  • De heer L.W. van Houwelingen (CDA) - 1 januari 2002 tot 15 maart 2006
  • Mevrouw M.J.Th. Huls (PvdA) - 9 januari 2003 tot 17 maart 2005
  • Mevrouw J.E. Hulsbergen (VVD) - 11 maart 2010 tot 26 maart 2014
  • De heer A. Jansen (PvdA) - 10 november 2005 tot 10 maart 2010 en 3 juli 2018 tot heden
  • De heer M. Jonkers (SGP) - 26 april 2018 tot heden
  • Mevrouw E. Ketellaper-Beek (GB) - 15 januari 2004 tot 26 maart 2014
  • De heer A. Keuken (CDA) - 24 april 2014 tot 28 maart 2018
  • De heer J.W. Keuken (SGP) - 16 maart 2006 tot 3 september 2008, 11 maart tot 8 april 2010, 27 maart 2014 tot 15 mei 2014 en 29 maart 2018 tot 26 april 2018
  • De heer W.F. Keuken (SGP) - 27 maart 2014 tot 5 juli 2019
  • De heer J.H. Langenberg (SGP) - 1 januari 2002 tot 26 maart 2014
  • De heer G.R. van Leeuwen (SGP) - 30 oktober 2008 tot heden
  • De heer G.G. van der Lugt (CDA) - 11 februari 2016 tot 28 maart 2018 en 26 april 2018 tot heden
  • Mevrouw S.A. Mathijssen (PvdA) - 8 april 2010 tot 26 maart 2014 en 20 november 2014 tot heden
  • De heer R. van der Meijden (SGP) - 1 januari 2002 tot 15 maart 2006 en 29 januari 2009 tot 10 maart 2010
  • De heer J.G. Meijering (SGP) - 29 maart 2018 tot heden
  • Mevrouw F. Moors-Dekkers (PvdA) - 13 april 2006 tot 15 november 2007
  • De heer V.M. van Neerbos (PvdA) - 1 januari 2002 tot 8 april 2010 en 27 maart 2014 tot 15 mei 2014
  • Mevrouw F.G. Noy (GB) - 1 januari 2002 tot 15 maart 2006
  • De heer A. van de Pol (SGP) - 1 januari 2002 tot 30 oktober 2008
  • De heer J. Pul (SGP) - 11 maart 2010 tot 28 maart 2018
  • De heer G. Roseboom (SGP) - 26 april 2018 tot heden
  • De heer A. Schouten (PvdA) - 16 september 2004 tot 30 oktober 2014
  • Mevrouw A.M.E. Schröder (PvdA) - 1 januari 2002 tot 15 maart 2006
  • De heer S.H.R. van Someren (VVD) - 16 maart 2006 tot 10 maart 2010 en 27 maart 2014 tot 26 april 2018
  • Mevrouw J.M. Talman-v.d. Woude (PvdA) - 1 januari 2002 tot 9 januari 2003 en 16 maart 2006 tot 13 april 2006
  • De heer H. Tap (CDA) - 9 januari 2003 tot 7 februari 2013
  • De heer C. van Tuijl (SGP) - 1 januari 2002 tot 20 juni 2016
  • De heer M. van Veen (CU) - 1 januari 2002 tot 26 maart 2014
  • De heer T.J. de Vree (SGP) - 9 januari 2003 tot 15 maart 2006 en 13 april 2006 tot 28 maart 2018
  • De heer H.J.C. Vreeswijk (SGP) - 1 januari 2002 tot 9 januari 2003 en 16 maart 2006 tot 13 april 2006
  • De heer D.A. Waasdorp (SGP) - 15 mei 2014 tot heden
  • De heer W. Wilbrink (GB) - 27 maart 2014 tot 11 december 2014
  • De heer H. Willemsen (CDA) - 1 januari 2002 tot 9 januari 2003 en 16 maart 2006 tot 13 april 2006
  • De heer P. Wit (PvdA) - 15 november 2007 tot 26 maart 2014
  • De heer J.H.A.M. Woldberg (PvdA) - 1 januari 2002 tot 3 november 2005, 11 maart 2010 tot 26 maart 2014 en 15 mei 2014 tot heden
  • De heer N. van Wolfswinkel (SGP) - 16 maart 2006 tot 26 april 2018
  • De heer D. van Zetten (PvdA) - 17 maart 2005 tot 10 maart 2010

Zie ook