Deze website gebruikt cookies om uw gebruikerservaring op de website te verbeteren. Gaat u hier mee akkoord?

Sla menu over en ga naar de inhoud
-

Verkeersmaatregelen Parallelweg

17-12-2012

Op 13 december jl. is er een informatieavond geweest over de verkeerssituatie op de Parallelweg in Opheusden/Kesteren (tussen de brug over de Linge en de Broekdijk).

Lees verder

Snelheidsremmende maatregelen Nijlandseweg Opheusden

27-09-2012

Binnenkort wordt het  wegdek van de Nijlandseweg opgeknapt. Gelijktijdig met de renovatie van het wegdek, willen wij ook een maximumsnelheid van 30 km/u op deze weg instellen. Hiermee willen we de veiligheid in uw straat verder verhogen. Deze snelheid past bij een dergelijke weg. In het Neder-Betuws Verkeer- en Vervoerplan (2011) is ook al bepaald dat de Nijlandseweg een maximumsnelheid van 30 km/u. moet krijgen.

Lees verder

Vervolg plan verkeersmaatregelen Tielsestraat Opheusden

07-09-2012

Op 3 juli jl. is er een informatieavond geweest over de verkeerssituatie in de Tielsestraat (binnen de bebouwde kom). Wij hebben toen een plan gepresenteerd met snelheidsremmende maatregelen om de veiligheid in de straat te verbeteren.

Lees verder
Neder-Betuwe magazine
Raadsvergaderingen live
Gemeentegids
Jongin
Gemeente Neder-Betuwe