Sla menu over en ga naar de inhoud

-

Dodewaard - Dorpsplein

Aan het Dorpsplein in Dodewaard wordt momenteel gewerkt aan de realisatie van een appartementengebouw.

Impressie pand MolenstateWat
Aan het Dorpsplein in Dodewaard stonden meerdere panden die  het plein een vervallen aanblik gaven.

Om het plein weer een aanzien te geven om trots op te zijn is een plan in uitvoering waarin de bestaande panden aan de westkant van het plein vervangen worden door nieuwbouw. Het betreft de bouw van een appartementengebouw met op de begane grond commerciële ruimte. Het is de bedoeling om meer winkels aan te trekken om zo de leefbaarheid in het dorp op peil te houden of zelfs te verbeteren. Zoals het er nu naar uitziet zal onder andere de action zich vestigen in dit gebouw.

Het appartementengebouw krijgt 27 appartementen, 9 koop en 18 huur. Prijzen vanaf € 175.000 v.o.n., er zijn nog enkele appartementen beschikbaar.

De verkoop van de appartementen loopt via Sanders Makelaardij uit Ochten.

Het plein wordt na afloop van de bouwwerkzaamheden opnieuw ingericht, het aantal parkeerplaatsen wordt vergroot ten behoeve van de nieuwbouw.

Wie
De Vree en Sliepen
uit Tiel ontwikkelt het complex Molenstaete dat ontworpen wordt door Langbroek architekten.
De gemeente Neder-Betuwe brengt een deel van de grond van het Dorpsplein in en verzorgt de herinrichting van het plein.
De provincie Gelderland verleent subsidie op basis van het Investeringsbudget Stedelijke Vernieuwing (ISV).
De stichting woningbeheer Betuwe gaat de huurwoningen verhuren.

Meer informatie
E. Dijkema
T: 0488 - 44 99 00
E: mailto:info@nederbetuwe.nl?subject=Vraag%20via%20www.nederbetuwe.nl%20over%20Dorpsplein%20Dodewaard

Zie ook-

aangepaste ontwerptekening
reactie + antwoord (n.a.v. bijeenkomst 6 december 2011)